Dimarts, 19 Març 2013 11:33

Últims Alcaldes

Sra. Dolors Padilla i Richart
17 de setembre de 2009 a l’11 d’abril de 2011
Sr. Joan Giraut i Cot
30 de juny de 1991 al 17 de setembre de 2009
Sr. Anicet Clara i Pijoan
30 de juny de 1987 al 30 de juny de 1991
Sr. Ramir Pons i Cruañas
19 d’abril de 1979 al 30 de juny de 1987

Sr. Jordi Albertí i Costa
24 d’abril de 1978 al 19 d’abril de 1979

 

 

 

Llistat històric dels Alcaldes

Llegir 5307 vegades
Més en aquesta categoria: « Alcalde El Ple »